Wygodny dla ciężarnej

W poprzednich artykułach wspomnieliśmy już o modnych, jesiennych i zimowych płaszczach dla nastolatek i dzieci. Jednakże na naszym rynku odzieżowym nie brak również praktycznych i wygodnych fasonów odzieży wierzchniej dla Pań ciężarnych.

Panie ciężarne, podobnie jak osoby puszyste powinny wybierać dla siebie odzież przede wszystkim nie krępującą ruchów, wygodną i praktyczną. Najlepiej, aby płaszcze i kurtki wykonane były z naturalnych, przewiewnych materiałów. Aby optycznie wysmuklić sylwetkę warto również wybrać wyszczuplający fason, dzięki któremu ukryjemy wydatny brzuszek i wymodelujemy talię.

Paniom ciężarnym polecamy więc przede wszystkim wygodne, rozszerzane w dolnej części płaszcze bombki i grzybki, nawiązujące niejako do trendów znanych z lat 60.  Taka odzież wierzchnia to zarówno gratka dla amatorek mody retro, jak również doskonały wybór na okres ciąży. Kurteczka sięgająca połowy uda, dzięki regulowanemu paskowi wszytemu w talii nie tylko optycznie wymodeluje sylwetkę, ale również pozwoli indywidualnie dopasować szerokość do rozmiarów brzuszka.

Kroje odzieży wierzchniej dla ciężarnych nierzadko zapinane są również w sposób asymetryczny na ozdobne guziki. Bardzo praktyczne okazują się również fasony z zapięciem na zamek błyskawiczny lub wygodne rzepy. Dzięki skośnym lamówkom na kołnierzu, kieszeniach i mankietach można również optycznie odwrócić uwagę od wydatnego brzuszka, modelując tym samym talię oraz biust.

Doskonałą propozycją dla Pań ciężarnych może być również zakup zimowego płaszcza w pionowe pasy, które wizualnie wyszczuplą sylwetkę. Na codzienne wyjścia świetnie sprawdzą się również klasyczne fasony w kratę lub motywy geometryczne. Barwne, kwiatowe kurtki i płaszcze powinny być jednakże dopasowane do pozostałej odzieży oraz skromnych i prostych w kroju dodatków.

Paniom ciężarnym polecamy na jesień nieco bardziej stonowane w swojej kolorystyce płaszcze i kurtki. Aby optycznie wysmuklić sylwetkę i ukryć wydatny brzuszek warto wybrać na przykład skromny, prosty fason w kolorze granatowym, brązowym lub bordowym. Ciemno-fioletowe i zielone płaszczyki mogą jednakże posiadać wykończenia i ozdoby w bardziej odważnych i nasyconych odcieniach. Efektownie z pewnością prezentować się będą płaszczyki z haftowanymi klapami i mankietami, dekoracyjnymi paskami oraz koralikami lub ozdobnymi guzikami.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17500 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/wygodny-dla-ciezarnej/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/load.php(677) in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435