Typu bombka i grzybek dla szczupłych

W poprzednim artykule powiedzieliśmy już co nieco na temat popularnych, wyszczuplających krojów damskich płaszczy. Jednakże obok modeli XL, na naszym rynku znaleźć można również cały szereg płaszczyków i kurteczek dla Pań szczupłych.

Hitem tegorocznego sezonu jesiennego okazują się stylowe, oryginale i wielce pomysłowe płaszcze typu bombka oraz grzybek. Należy jednakże zdawać sobie sprawę, iż te poszerzane fasony najkorzystniej leżeć będą w szczególności na Paniach dość wysokich, o zgrabnej i nienagannej figurze. W niniejszym artykule podpowiadamy, komu najbardziej pasują płaszcze grzybek i bombka.

Damski płaszcz typu grzybek to odzież doskonała zarówno na specjalne i ważne okazje, jak również codzienne wyjścia do pracy czy na zakupy. Co więcej, ten krój polecamy również amatorkom trendów retro, bowiem grzybek to fason bardzo popularny już od lat 60. Płaszczyk taki z powodzeniem nosić można zarówno do luźnych, materiałowych spodni jak i eleganckich spódniczek, co przesądza o jego uniwersalności oraz znacznej popularności.

Podobnie damskie płaszczyki o kroju bombki to odzież zarówno bardzo elegancka, ale także praktyczna i wygodna. Bombka poszerza jednakże nieco biodra i pupę, modelując sylwetkę w kształt klepsydry. Z tego też powodu fason polecamy Paniom szczupłym i wysokim, o wyraźnie zaznaczonej talii i stosunkowo wąskich biodrach. Na włożenie takiego płaszcza z powodzeniem można zdecydować się na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Dostępne w sklepach płaszcze typu bombka i grzybek mogą być również ciekawie i z pomysłem dekorowane, na przykład delikatnymi, misternymi haftami bądź barwnymi lamówkami. Niektóre modele zapinają się również w sposób asymetryczny na ozdobne guziczki lub praktyczne rzepy. Jeszcze inne kroje mogą z kolei posiadać pasek ze zdobioną klamrą.

Zależnie od potrzeb oraz osobistych upodobań podczas tegorocznego sezonujesienn-zimowego z powodzeniem nosić można płaszczyki grzybki i bombki wykonane z najróżniejszych materiałów. Amatorkom aktywnego trybu życia polecamy szczególnie płaszcze sportowe, z dodatkowym kapturem i ściągaczami. Na miasto można też wybrać się w krótszym płaszczyku jeansowym lub sztruksowym.

Jeśli zaś chodzi o kolorystykę tego rodzaju okryć wierzchnich, nastolatkom i Paniom młodszym polecamy kolorowe fasony oraz piękne desenie w kwiaty lub klasyczną kratkę. Panie starsze powinny natomiast zrezygnować z pasteli na rzecz soczystych odcieni czerwieni, fioletu i ciepłych brązów.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17858 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/typu-bombka-i-grzybek-dla-szczuplych/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-include in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435