Sportowy z kapturem

Paniom prowadzącym aktywny tryb życia polecamy na okres zimowy stylową i wygodną odzież w sportowych krojach i fasonach.

Podczas chłodnych, zimowych dni chętnie wkładamy ciepłe, ale lekkie i wygodne kurtki, płaszcze oraz innego rodzaju okrycia wierzchnie. Bardzo popularnymi fasonami okazują się obecnie płaszczyki sportowe, wykonane z naturalnych, elastycznych materiałów, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i nierzadko pomysłowo, efektownie dekorowanych i ozdabianych.

Sportowe kurteczki i krótkie płaszczyki mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów. Największą popularnością cieszą się jednakże fasony wykonane z naturalnej bawełny, mocnego sztruksu oraz jeansu. Stylowe, jeansowe płaszczyki z kapturem na pewno doskonale sprawdzą się nie tylko podczas ładnej pogody, ale również w śnieżne czy wietrzne dni. Dopinany lub wszyty na stałe kaptur z pewnością ochroni twarz przed zimnem.

Niektóre fasony tego rodzaju okryć wierzchnich w sportowym stylu mogą również posiadać dodatkowe warstwy ocieplające, które można dowolnie odpinać lub zamocować przy pomocy wygodnego zamka błyskawicznego. Zimowe kurteczki i płaszczyki jako niebanalną dekorację posiadają również nierzadko efektowne kołnierze z syntetycznego futerka lub kożuszka.

Sportowe fasony damskich płaszczy zimowych to przede wszystkim modele krótkie, sięgające połowy uda. Mogą być również regulowane za pomocą wygodnego paska z dekoracyjną, na przykład rzeźbioną klamerką. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu warto wybierać na zimę płaszcze na tyle luźne i nie opinające ciała, by ułatwiały swobodne poruszanie się.

Panie młodsze i nastolatki o zgrabnej, szczupłej i proporcjonalnej figurze z powodzeniem mogą wybrać na tegoroczny sezon zimowy praktyczną, stylową i wygodną kurteczkę bombkę lub elegancki płaszczyk grzybek. Dzięki rozkloszowanej dolnej części odzież taka nie krępuje ruchów i doskonale sprawdza się za równo na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Jeśli zaś chodzi o kolorystykę sportowych płaszczyków i młodzieżowych kurtek z kapturem najlepiej wybierać fasony utrzymane w żywej, intensywnej kolorystyce. Świetnie sprawdzą się jednolite płaszcze zielone, pomarańczowe i pastelowe. Na specjalne okazje warto wybrać z kolei bardziej dekoracyjny fason, ozdobiony na przykład barwnymi lamówkami, deseniem w kratkę lub motywy kwiatowe i geometryczne. Paniom starszym sugerujemy z kolei wybór bardziej stonowanych odcieni, na przykład fioletu, brązu lub borda.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17526 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sportowy-z-kapturem/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-includes/load.php(677): in /home/oav/public_html/142.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435